Žlutý kovový odkládací stolek na balkon ADDU MWH, výška 70 cm

I na tom nejmenším balkónu si můžete zařídit pravý zahradnický ráj. Na rohovou několikapatrovou polici se vám vejde nespočet bylinek, okrasných... více informací »
Žlutý kovový odkládací stolek na balkon ADDU MWH
Značka: ADDU
999 Kč
DO OBCHODU >
I na tom nejmenším balkónu si můžete zařídit pravý zahradnický ráj. Na rohovou několikapatrovou polici se vám vejde nespočet bylinek, okrasných...

I na tom nejmenším balkónu si můžete zařídit pravý zahradnický ráj. Na rohovou několikapatrovou polici se vám vejde nespočet bylinek, okrasných květin, nebo třeba i balkonové zeleniny. To, že bydlíte v centru města totiž neznamená, že si ke snídani nemůžete dopřát vlastnoručně vypěstované rajčátko ♥
Pevný kovový rám zajistí polici stabilitu a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Pestré barvy zase osvěží vaši zahrádku.

Vsaďte na kvalitu se zahradním nábytkem ADDU. V širokém sortimentu této značky naleznete to pravé posezení na zahradu, balkon nebo třeba i na předzahrádku svého bistra či restaurace. Veškeré kvalitní dřevo použité k výrobě se pyšní certifikací FSC ®, která zaručuje, že stromy pochází z lesů spravovaných udržitelným způsobem. Hliníkové kousky zase oceníte pro snadnou údržbu a lehkou manipulaci díky nízké hmotnosti. Která kolekce bude právě pro vás ta pravá?


Tento neodolatelný produkt pořídíte rovněž tady na našem webu zařazený v kategorii zahradní odkládací stolky. Připravili jsme další kusy ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený výrobce ADDU svým zákazníkům nabízí top produkty Vždyť to vidíte sami. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další prověřené produkty od dodavatele ADDU. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Žlutý kovový odkládací stolek na balkon ADDU MWH, výška 70 cm od naší známé značky ADDU jde sehnat v naší online nabídce za super cenu. Akční cena od 999 Kč.