Vůně do auta Ego Dekor, vůně bavlny

Odteď budou vaše oblíbené vůně všude s vámi. A to i na cestách autem. Tato malá lahvička s dřevěným víčkem funguje jako drobný difuzér. Ten... více informací »
Vůně do auta Ego Dekor
Značka: Ego Dekor
219 Kč
DO OBCHODU >
Odteď budou vaše oblíbené vůně všude s vámi. A to i na cestách autem. Tato malá lahvička s dřevěným víčkem funguje jako drobný difuzér. Ten...

Odteď budou vaše oblíbené vůně všude s vámi. A to i na cestách autem. Tato malá lahvička s dřevěným víčkem funguje jako drobný difuzér. Ten uvolňuje vůni postupně a nechává ji ladně prostoupit celým prostorem.

Jemné aroma bavlny navodí čistou a uklidňující atmosféru.

Objem lahvičky je 10 ml.

Kvalitní a levný produkt Vůně do auta Ego je k dispozici nyní tu na našem webu zařazený v kategorii vůně do auta! Najděte si ostatní výrobky z naší kategorie ve slevě! U zákazníků oblíbený výrobce Ego Dekor vyrábí prvotřídní produkty A to je teprve začátek! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další skvělé zboží od výrobce Ego Dekor. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Vůně do auta Ego Dekor, vůně bavlny od kvalitní společnosti Ego Dekor k dostání tady teď ve výhodné akci. V akci za 219 Kč.