Vonná svíčka WoodWick Botanická zahrada, 30 hodin hoření

Hodně povedený produkt můžete sehnat prostě tu na stránkách v populární rubrice svíčky. Pořiďte si kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za... více informací »
Vonná svíčka WoodWick Botanická
Značka: WoodWick
799 Kč
DO OBCHODU >
Hodně povedený produkt můžete sehnat prostě tu na stránkách v populární rubrice svíčky. Pořiďte si kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za...

Hodně povedený produkt můžete sehnat prostě tu na stránkách v populární rubrice svíčky. Pořiďte si kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za super cenu!

Posaďte se a relaxujte s uklidňující vůní, která se rozprostře po celém domovu.

Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Unikátní 100% přírodní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření. Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí.

Velmi prodávaný kus Vonná svíčka WoodWick Botanická zahrada, 30 hodin hoření od dodavatele se skvělou pověstí WoodWick lze pořídit tady teď právě za báječnou cenu. Zrovna teď v akci za 799 Kč.