Variabilní dětská postýlka Pinio Basic, 140 x 70 cm

Vybavit pokojíček tak, aby rostl spolu s dětmi, které se nám mění před očima, není jednoduchý úkol. Polská značka Pinio proto... více informací »
Variabilní dětská postýlka Pinio Basic
Značka: Pinio
9 690 Kč
DO OBCHODU >
Vybavit pokojíček tak, aby rostl spolu s dětmi, které se nám mění před očima, není jednoduchý úkol. Polská značka Pinio proto...

Vybavit pokojíček tak, aby rostl spolu s dětmi, které se nám mění před očima, není jednoduchý úkol. Polská značka Pinio proto přichází s nábytkem, který vydrží dlouhá léta díky použití kvalitních materiálů a zároveň se jeho univerzální design neokouká. Pokojíčky, zařízené s Pinio, jsou vzdušné, prostorné a dají se snadno dekorovat do různých stylů.

Řadu Basic oceníte hlavně v menších pokojíčkách. Funkční úložný prostor pod postýlkou schová vše, co potřebujete mít po ruce. Přebalovací pult lze snadno umístit na postýlku a nezabírá tak zbytečně další místo.

Variabilní dětská postýlka roste spolu s dítětem. Snadno lze vyjmout tyčky ze zábrany a vytvořit tak bezpečný prostor pro dítě, které už se z postýlky snaží samo vylézt. Po kompletním odstranění zábrany vznikne klasická pohodlná postel, která ale svým rozměrem zbytečně nezabírá v pokojíčku místo na hraní. (Pro začátek doporučujeme postel opatřit bočnicí).

Využijte prostor pod postýlkou pomocí praktické zásuvky, která je ideální na skladování hraček nebo šatstva.

Tento kvalitní a levný produkt je k dispozici lehce tu v oblíbené sekci dětské postele a postýlky. Vyhledejte si vyjímečné výrobky z této oblíbené sekce snadno online! To není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce Pinio. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Variabilní dětská postýlka Pinio Basic, 140 x 70 cm od známé značky Pinio pohodlně dostanete momentálně na našich stránkách trvale výhodně. Aktuálně v akci za 9 690 Kč.