TV stolek s bílými nohami Woodman Ashburn

Ashburn je čerstvá novinka značky Woodman. Jde o kolekce TV komod, které zdobí čisté tvary a dýha v barvě dubu finálně... více informací »
TV stolek s bílými
Značka: Woodman
14 990 Kč
DO OBCHODU >
Ashburn je čerstvá novinka značky Woodman. Jde o kolekce TV komod, které zdobí čisté tvary a dýha v barvě dubu finálně...

Ashburn je čerstvá novinka značky Woodman. Jde o kolekce TV komod, které zdobí čisté tvary a dýha v barvě dubu finálně ošetřená bezbarvým lakem s 25% leskem. Jediným kontrastem jsou barevné úchytky a nohy.

Leonhard Pfeifer je designér, jehož tatínek vlastnil antik se starožitným nábytkem. A asi právě odtud pochází inspirace k designu nábytku Woodman, do kterého Leonhard vnáší krásnou kombinaci kvalitního zpracování, nadčasového designu i trochu toho retro nádechu.

Rozměry a váha balení: 152 x 61 x 41 cm, 15 kg


Žádaný výrobek TV stolek s bílými nohami je k dostání bezprostředně na našich stránkách ve známé sekci tv stolky! Najděte si unikátní produkty ze zmíněné kategorie za super ceny. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na více produktů od dodavatele Woodman. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento designový výrobek TV stolek s bílými nohami Woodman Ashburn od naší známé značky Woodman snadno pořídíte tady teď právě za rozumné peníze! Cena již od 14 990 Kč.