jjFest.cz

Svíčka s vůní santalového dřeva a hřebíčku WoodWick Hřejivé dřevo, 55 hodin hoření

Hodně prodávaný kousek Svíčka s vůní santalového dřeva a hřebíčku WoodWick Hřejivé dřevo, 55 hodin hoření od značky se zárukou kvality WoodWick lze získat aktuálně na našich stránkách ve slevě! Nyní pořídíte jen za 799 Kč.
Svíčka s vůní santalového dřeva a hřebíčku
Ověřit dostupnost
Značka: WoodWick
799

Značka WoodWick předvádí při výrobě svíček dokonalou magii! Díky těm správným ingrediencím vás díky jedinému voňavému vánku přenese doprostřed vaší oblíbené části roku a navíc navodí hřejivou atmosféru, jež vám rozbuší srdce.

Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Unikátní 100% přírodní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření. Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí.

Trojvrstvá svíčka vás postupně překvapí hned 3 různými vůněmi:

horní vrstvu tvoří vůně ambry, vetiveru a pižma. Prostřední vrstva je plná vůně sekvojí, santálového dřeva. Spodní vrstva je završena aromatickým hřebíčkem.