Světle šedá rozkládací rohová pohovka Windsor & Co Sofas Planet, pravý roh

Tento oblíbený produkt Světle šedá rozkládací rohová pohovka Windsor & Co Sofas Planet, pravý roh od známého dodavatele Windsor & Co Sofas jednoduše získáte tady a teď právě za výborné peníze! V akci za 47 990 Kč.
Světle šedá rozkládací rohová pohovka Windsor
47 990 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

To je on, vašeho srdce šampion. Seznamte se s tím nejlepším parťákem pro váš obývací pokoj. Tato rohová pohovka od značky Windsor & Co Sofas vdechne vaší společenské místnosti moderní pojetí smíchanou s kapkou elegance. V případě nečekaných návštěv můžete tento poklad rozložit a vytvořit tak místo na přespání.

Kolekce Planet nabízí pohovky a pufy v šarmantním pojetí s moderním nádechem. Jejich potah je z kvalitní látky ze 100% syntetických vláken, která vám bude připomínat jemnou lněnou tkaninu.

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která navrhuje nábytek té nejvyšší kvality. Veškerý nábytek vznikl z jednoduchého nápadu, který se z hlavy návrhářů přenesl na papír a zrealizoval. Každý kousek voní originalitou a jedinečností.

Využívají ty nejkvalitnější materiály od masivního dřeva po pevné látky vysoce odolné proti oděru. Tím pádem se z tohoto nábytku stává poklad, který vám bude dělat radost mnoho let.