jjFest.cz

Světle modrá rozkládací pohovka s kovovou podnoží Innovation Splitback Mixed Dance Light Blue

Tento skvělý výrobek Světle modrá rozkládací pohovka s kovovou podnoží Innovation Splitback Mixed Dance Light Blue od top značky Innovation můžete najít tady teď právě trvale výhodně! Nyní pořídíte za 40 450 Kč.
Světle modrá rozkládací pohovka s kovovou podnoží Innovation
Ověřit dostupnost
Značka: Innovation
40 450

Potěcha nejen fyzická, ale i vizuální .
Tato rozkládací pohovka s kovovou podnoží od inovativní nábytkářské značky Innovation učiní váš interiér modernější i elegantnější současně.

Ale co víc, dopřejete vám relaxaci hned v několika polohách. Pohovka je rozkládací – hravě a během pár vteřin ji proměníte v lůžko na příležitostné spaní nebo ještě větší lenošení.

Tvůrcem tohoto kousku je dánská značka Innovation, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.

A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.