Servírovací prkénko z bílého mramoru a mangového dřeva Nkuku Bwari, délka 59,5 cm

Podávejte hostinu tak, že z ní nikdo nebude moct odtrhnout oči. Takové kouzlo vám pomůžou probudit servírovací prkénka od anglické značky Nkuku,... více informací »
Servírovací prkénko z bílého mramoru a
Značka: Nkuku
2 690 Kč
DO OBCHODU >
Podávejte hostinu tak, že z ní nikdo nebude moct odtrhnout oči. Takové kouzlo vám pomůžou probudit servírovací prkénka od anglické značky Nkuku,...

Podávejte hostinu tak, že z ní nikdo nebude moct odtrhnout oči. Takové kouzlo vám pomůžou probudit servírovací prkénka od anglické značky Nkuku, které se inspirovali v kultuře tradičních afrických vesnic.

Kousky jsou vyrobeny z nesmrtelného mramoru, který se vyznačuje pevností, tvrdostí i jedinečným vzhledem, a exotického mangového dřeva.

Jak pečovat o mangové dřevo?
Aby vám tento jedinečný kousek vydržel co nejdéle, je potřeba se kvalitně starat o mangové dřevo. Prkénko umývejte v horké vodě s mýdlem a ihned po umytí jej otřete do sucha. Pro výživu a ochranu dřevěného materiálu vmazávejte látkovým hadříkem potravinářský olej, například olivový nebo ořechový.

Značka Nkuku při procesu výrobu dbá na principy fair trade a udržitelnosti materiálů.

Povedený produkt Servírovací prkénko z bílého mramoru a mangového dřeva Nkuku Bwari, délka 59,5 cm lze nakoupit snadno tu ve známé kategorii servírovací misky. Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za rozumné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce Nkuku. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární značka Nkuku vám může nabídnout prvotřídní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Levný výrobek Servírovací prkénko z bílého mramoru a mangového dřeva Nkuku Bwari, délka 59,5 cm od přední značky Nkuku můžete najít právě zde napořád výhodně! Momentálně k dispozici za 2 690 Kč.