Šedý ochranný obal pro zahradní židle Kave Home Iria, 105 x 110 cm

Chcete-li ochránit svůj zahradní nábytek, pak vám ochranný obal Iria přijde vhod. Je voděodolný, tkanina je odolná proti vyblednutí, má zateplené... více informací »
Šedý ochranný obal pro zahradní židle Kave Home Iria
Značka: Kave Home
1 390 Kč
DO OBCHODU >
Chcete-li ochránit svůj zahradní nábytek, pak vám ochranný obal Iria přijde vhod. Je voděodolný, tkanina je odolná proti vyblednutí, má zateplené...

Chcete-li ochránit svůj zahradní nábytek, pak vám ochranný obal Iria přijde vhod. Je voděodolný, tkanina je odolná proti vyblednutí, má zateplené švy a ventilační otvory, aby se předešlo vlhkosti.

Rozměry: 105 x 90 x 110 cm (š x v x d)


Tento diskontní produkt je k získání zrovna na našich stránkách v populární kategorii ochranné obaly na zahradní nábytek! Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie za outletovou cenu. To ale ovšem není vše, máme toho více. Máme v nabídce však také více kvalitních produktů značky Kave Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka Kave Home svým zákazníkům nabízí skvělé produkty.

Žádaný produkt Šedý ochranný obal pro zahradní židle Kave Home Iria, 105 x 110 cm od přední společnosti Kave Home můžete pořídit zde teď právě za výborné peníze. Ceny od 1 390 Kč.