Šedá zábrana do dětské postele BELLAMY Unibar

Tato zábrana pasuje na postele, které mají rovný rám tlustý 16 až 20 mm. O značce Bellamy Polská značka Bellamy vyrábí dětský nábytek s péčí... více informací »
Šedá zábrana do dětské postele
Značka: BELLAMY
1 390 Kč
DO OBCHODU >
Tato zábrana pasuje na postele, které mají rovný rám tlustý 16 až 20 mm. O značce Bellamy Polská značka Bellamy vyrábí dětský nábytek s péčí...

Tato zábrana pasuje na postele, které mají rovný rám tlustý 16 až 20 mm.

O značce Bellamy
Polská značka Bellamy vyrábí dětský nábytek s péčí a láskou již více než 30 let. V jejich širokém sortimentu najdete od dětských kolébek až po postele pro dospívající děti.

Vytvořte dětem bezpečný svět, který bude zároveň plný designu a elegance.

Čím se Bellamy liší od jiných výrobců dětského nábytku?
• Používají bezpečné laky a nátěry, které nezpůsobují dětem alergii.
• Nabízí velké množství kolekcí a variabilních řešení.
• Pyšní se čistým a originálním designem.
• Nebojí se experimentovat. Za jednotlivými kolekcemi stojí řada návrhářů.
• Přináší inovativní a bezpečná řešení.

Tento vynikající kousek Šedá zábrana do dětské postele BELLAMY Unibar pořídíte rovněž tady a teď na našich stránkách v populární sekci zábrany na postel. Získejte ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za super ceny! U zákazníků oblíbená značka BELLAMY vyrábí velmi kvalitní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další kvalitní kousky od výrobce BELLAMY. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kus Šedá zábrana do dětské postele BELLAMY Unibar od výrobce s dobrým jménem BELLAMY lze získat momentálně na webu za zcela nejnižší cenu. Cena již od 1 390 Kč.