Samodržící polička na koření Wenko Turbo-Loc, nosnost až 40 kg

Organizace je důležitá a v kuchyni to platí dvojnásob! Značka Wenko je opravdovým mistrem na kuchyňské vychytávky, které nejen usnadňují život,... více informací »
Samodržící polička na koření Wenko Turbo-Loc
Značka: WENKO
579 Kč
DO OBCHODU >
Organizace je důležitá a v kuchyni to platí dvojnásob! Značka Wenko je opravdovým mistrem na kuchyňské vychytávky, které nejen usnadňují život,...

Organizace je důležitá a v kuchyni to platí dvojnásob!

Značka Wenko je opravdovým mistrem na kuchyňské vychytávky, které nejen usnadňují život, ale také dobře vypadají.

Navíc kvůli nim nemusíte vrtat do zdi a nepotřebujete žádné lepidlo. Součástí jsou totiž silné lepící polštářky, které vše udrží pevně na svém místě. Zároveň jdou i snadno sundat, takže o ně nepřijdete ani při stěhování, či rekonstrukci koupelny.

Tento oblíbený produkt Samodržící polička na koření Wenko Turbo-Loc, nosnost až 40 kg máte možnost dostat již dnes tady na našem webu v oblíbené kategorii doplňky do kuchyně! Vyhledejte si ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další kvalitní produkty od výrobce WENKO. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel WENKO svým zákazníkům nabízí vynikající zboží.

Hodně oblíbený produkt Samodržící polička na koření Wenko Turbo-Loc, nosnost až 40 kg originál od značky WENKO pohodlně nakoupíte na našich stránkách za příznivou cenu! Cena od 579 Kč.