Rozkládací jídelní stůl s deskou v dubovém dekoru Kave Home Novaks, ø 120 cm

Dopřejte své jídelně kulatý stůl, u kterého se sejde pohodlně klidně celá rodina. Jídelní stůl Novaks od španělské značky Kave Home... více informací »
Rozkládací jídelní stůl s deskou v
Značka: Kave Home
24 900 Kč
DO OBCHODU >
Dopřejte své jídelně kulatý stůl, u kterého se sejde pohodlně klidně celá rodina. Jídelní stůl Novaks od španělské značky Kave Home...

Dopřejte své jídelně kulatý stůl, u kterého se sejde pohodlně klidně celá rodina. Jídelní stůl Novaks od španělské značky Kave Home představuje elegantní rozkládací řešení.

Tento stůl s kovovým černým podnožím a sdeskou v dubovém dekoru může přivítat více hostů, než se na první pohled zdá. Dá se totiž jednoduše rozložit a vytvořit tak místo až pro 6 osob.

Průměr stolu ve složeném stavu je 120 cm. Po rozložení dosahuje délky 200 cm.

Přídavné křídlo stolu lze uschovat pod deskou.


Zlevněný produkt můžete nakoupit bezprostředně u nás ve známé sekci jídelní stoly. Nyní můžete koupit vyjímečné výrobky z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. V očích zákazníků popupární značka Kave Home má v nabídce kvalitní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento designový produkt Rozkládací jídelní stůl s deskou v dubovém dekoru Kave Home Novaks, ø 120 cm od kvalitního výrobce Kave Home je k dispozici v naší nabídce skutečně levně. Nyní získáte od 24 900 Kč.