Casarredo Zahradní rozkládací stůl GARDEN 26036 –

Elegantní, ale jednoduchý design dodá zahradnímu stolu jedinečný charakter, který skvěle zapadne do jakéhokoli prostředí. Stůl... více informací »
Casarredo Zahradní rozkládací stůl
Značka: Casarredo
11 690 Kč
DO OBCHODU >
Elegantní, ale jednoduchý design dodá zahradnímu stolu jedinečný charakter, který skvěle zapadne do jakéhokoli prostředí. Stůl...

Elegantní, ale jednoduchý design dodá zahradnímu stolu jedinečný charakter, který skvěle zapadne do jakéhokoli prostředí.
Stůl se rozkládá na 220 cm a poskytuje pohodlný prostor až pro 8 osob. Pokud tedy rádi pořádáte zahradní grilování s rodinou a přáteli, je přesně pro vás!
Stůl má nastavitelnou desku stolu 160-220 cm. Výsuvný prvek je esteticky skrytý pod deskou stolu, takže nijak nepřekáží při sezení.
Obdélníkový stůl je vybaven nastavitelnými protiskluzovými nohami, které umožňují vyrovnání i na nerovném terénu.
Nohy a rám zahradního stolu jsou vyrobeny z práškově lakovaného hliníku, díky čemuž je stůl snadno přenosný a lehký.
Deska stolu je vyrobena z vysoce polypropylenového plastu s přísadou proti UV záření. Tento typ plastu je mimořádně odolný.
Horní deska pokryta technologií s pryskyřicí, která zaručuje odolnost a krásný vzhled po dlouhá léta.
Stůl lze celou sezónu ponechat venku bez nutnosti zakrývání.
Dodáváme v demontu.
Tip: Nezapomeňte se při sezení na zahradě chránit slunečníkem.

Tento akční produkt Casarredo Zahradní rozkládací stůl GARDEN 26036 – od společnosti s dlouholetou tradicí Casarredo máte možnost nakoupit momentálně na našich stránkách za outletovou cenu. Nabídka již od 11 690 Kč.