jjFest.cz

Rovná kuchyně bez pracovní desky 300 cm Nico – STOLKAR

Akční a ve slevě produkt Rovná kuchyně bez pracovní desky 300 cm Nico – STOLKAR od známé společnosti Stolkar jednoduše pořídíte momentálně v naši nabídce se slevou. Aktuálně stojí u nás 36 990 Kč.
Rovná kuchyně bez pracovní desky 300
Ověřit dostupnost
Značka: Stolkar
36 990

Bloková kuchyně Nico kombinuje dekor věrně připomínající dub Halifax s matnou světle šedou barvou. Sestává z pěti horních a pěti spodních skříněk.

Dvířka jsou vyrobená z melaminové foliované desky o tloušťce 19 mm a díky pantům se systémem Soft Closing je jejich uzavírání tiché a plynulé bez dobouchnutí. Co se týče zásuvek, ty nabídnou tříčtvrteční výsuv s funkcí tlumeného zavírání a nosnost až 30 kg.

Samotný korpus má pak bílou barvu a je vyrobený z laminované desky o tloušťce 16 mm. Vzhledem k tomu, že jsou dodávány odděleně, si pořadí skříněk můžete uspořádat dle svého. U skříněk s bočním otevíráním si dále můžete zvolit, zda se budou otevírat na levou či pravou stranu.

Nedílnou součástí jsou frézované úchytky a nacvakávací soklové lišty odpovídající šířce skříněk, za kterými se skrývají nastavitelné nožky (100 mm), jejichž výšku lze upravit o přibližně 2 cm a vyrovnat tak případné nerovnosti podlahy.

Pracovní deska není součástí balení, ale lze ji dokoupit odděleně. Všechny z nich jsou dodávány vcelku s upravenými bočními hranami ve stejném dekoru, jako je samotná pracovní deska.

Dobré vědět: Ke kuchyni si můžete dokoupit další skříňky ze stejné řady a nebo si pomocí individuálních skříněk sestavit svůj vlastní set. V případě potřeby se můžete obrátit na naší zákaznickou linku.