Tmavě modrá rozkládací rohová manšestrová pohovka Kooko Home Jazz, levý roh

Tato rozkládací pohovka s úložným prostorem Kooko Home Jazz potěší nejen svou praktičností, ale i klasickým nadčasovým tvarem,... více informací »
Tmavě modrá rozkládací rohová manšestrová
Značka: Kooko Home
31 990 Kč
DO OBCHODU >
Tato rozkládací pohovka s úložným prostorem Kooko Home Jazz potěší nejen svou praktičností, ale i klasickým nadčasovým tvarem,...

Tato rozkládací pohovka s úložným prostorem Kooko Home Jazz potěší nejen svou praktičností, ale i klasickým nadčasovým tvarem, který je decentně doplněn 2 dekoračními polštářky o rozměrech 45 x 45 cm.

Její potah tvoří matná strukturovaná manšestrová látka s úzkými 3 mm pruhy. Tato tkanina je velmi příjemná na dotek a má navíc vysokou odolnost proti oděru. Pohovka získala též certifikaci Oeko-Tex Standard 100, která zaručuje, že byla vyrobena zcela bez škodlivých chemikálií a je tedy bezpečná pro lidské použití.

Pohovka může být jednoduše rozložena na pohodlné lůžko o rozměrech 130 x 200 cm.

Rozměry úložného boxu: 120 x 65 x 15 cm
Šířka lenošky: 70/85 cm

Ve slevě tento produkt Tmavě modrá rozkládací rohová manšestrová pohovka Kooko Home Jazz, levý roh od výrobce s mnohaletou tradicí Kooko Home pohodlně seženete v naší nabídce trvale výhodně. Levně za cenu 31 990 Kč.