Rám postele z borovicového dřeva Karup Design Pace Natural, 180 x 200  cm

Vysoce kvalitní produkt Rám postele z borovicového lze pořídit právě zde na našich stránkách ve známé kategorii dvoulůžkové manželské postele.... více informací »
Rám postele z borovicového dřeva Karup Design Pace Natural
Značka: Karup Design
23 900 Kč
DO OBCHODU >
Vysoce kvalitní produkt Rám postele z borovicového lze pořídit právě zde na našich stránkách ve známé kategorii dvoulůžkové manželské postele....

Vysoce kvalitní produkt Rám postele z borovicového lze pořídit právě zde na našich stránkách ve známé kategorii dvoulůžkové manželské postele. Nyní si můžete vybrat zlevněné zboží ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci!

Design postele Pace vzdává hold sofistikovanému minimalismu. Vládnou mu oblé tvary: kulaté nožičky a trámy, obojí z masivního borovicového dřeva. Jde o nejvýraznější prvek tohoto modelu.

Dokonalá jednoduchost, která upoutá pozornost na první pohled.

Matrace není součástí balení, rošt není třeba. Přejeme sladké sny ve vaší skandinávsky laděné harmonické ložnici.

Barva konstrukce není záměrně 100% krycí. Z bližšího pohledu jemně prosvítá přírodní dřevo.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

O materiálu:

Konstrukce produktů je vyrobena z masivního borovicového dřeva ze severských lesů. Nábytek z něj není drahý, a to díky tomu, že borovice rychle roste. Je to trvanlivé dřevo, se kterým se velmi dobře pracuje. Je hřejivé a dokáže vypadat neformálně i elegantně zároveň. Budete-li o nábytek z borovicového dřeva dobře pečovat, vydrží vám dekády. Není tedy divu, že si jej Karup vybral k produkci.

Tento velmi oblíbený produkt Rám postele z borovicového dřeva Karup Design Pace Natural, 180 x 200  cm od společnosti s výborným jménem Karup Design snadno získáte zrovna dnes až neuvěřitelně levně! Momentálně v akci za 23 900 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,