jjFest.cz

Povlak na peřinu na dvoulůžko WeLoveBeds Peonia, 200 x 220 cm

Tento vynikající produkt Povlak na peřinu na dvoulůžko WeLoveBeds Peonia, 200 x 220 cm od společnosti s předním postavením na trhu WeLoveBeds jednoduše získáte aktuálně na webu skutečně levně! Nyní nakoupíte za 3 790 Kč.
Povlak na peřinu na dvoulůžko WeLoveBeds Peonia
Ověřit dostupnost
Značka: WeLoveBeds
3 790

Příjemné povlečení je základ dobrého odpočinku. To od WeLoveBeds je vyrobeno z kvalitní bavlny, která vás bude hýčkat celou noc a kterou budete ráno jen těžko opouštět.

Při výrobě povlaku byla využitá egyptská mako bavlna tkaná v Miláně. Charakterizuje se neodolatelně hladkým a jemným povrchem, jenž vyniká i mimořádnou pevností.

O WeLoveBeds:

Značka pocházející z Polska dává důraz na dokonalost v každém detailu. V WeLoveBeds si tak dávají záležet na kvalitě všech látek, nití a zipů, které vybírají jen od prověřených dodavatelů. Každý kousek každého jejich produktu prochází striktní kontrolou a teprve po ní se může vydat na cestu k vám.

Jakmile jednou poznáte kvalitu této haute couture kvalitní práce, nebudete chtít již nic jiného. Týmu WeLoveBeds záleží na maximální spokojenosti zákazníka a maximální profesionalitě, ať už jde o zpracování samotného výrobku, nebo jeho kvalitu.