Paraván na kolečkách ve formě knihovny Woodman Adala Ouky

Nábytek Woodman je ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní design s klasikou a tradicí. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard... více informací »
Paraván na kolečkách ve formě knihovny Woodman Adala
Značka: Woodman
12 990 Kč
DO OBCHODU >
Nábytek Woodman je ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní design s klasikou a tradicí. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard...

Nábytek Woodman je ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní design s klasikou a tradicí. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí minimalisticky, stejně do nábytku vkládá lehký retro nádech.

Manuál k montáži produktu najde zde.

Tento levný výrobek Paraván na kolečkách ve formě knihovny Woodman Adala Ouky získáte taky tady u nás v oblíbené sekci paravány. Vyberte si jiné produkty z naší kategorie za outletovou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás více kousků od výrobce Woodman. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Woodman vám poskytuje špičkové produkty.

Diskontní produkt Paraván na kolečkách ve formě knihovny Woodman Adala Ouky od oblíbené značky se zárukou kvality Woodman máte možnost sehnat u nás ve výprodejové akci. Cena již od 12 990 Kč.
Vybírejte více z kategorie Paravány