Moose Dětské úložné boxy Minnie – 4 kusy

Hodně povedený produkt Moose Dětské úložné boxy Minnie - 4 kusy je dostupný přímo tady na stránkách zařazený v kategorii dětské komody a boxy!... více informací »
Moose Dětské úložné boxy Minnie
Značka: Moose
799 Kč
DO OBCHODU >
Hodně povedený produkt Moose Dětské úložné boxy Minnie - 4 kusy je dostupný přímo tady na stránkách zařazený v kategorii dětské komody a boxy!...

Hodně povedený produkt Moose Dětské úložné boxy Minnie – 4 kusy je dostupný přímo tady na stránkách zařazený v kategorii dětské komody a boxy! Nyní můžete získat jiné zboží z této populární rubriky ve slevě! Naše nabídka je široká, u nás najdete další prověřené produkty od dodavatele Moose. Najdete je níže na této stránce. Populární značka Moose pro své zákazníky prodává vynikající sortiment.

Rozjasněte dětský pokoj praktickými  úložnými boxy s usměvavou Myškou Minnie. 
Čtyři univerzální úložné boxy, které jsou ideální k uložení hraček, her, oblečení nebo dětských pokladů.  Vejdou se do většiny úložných jednotek. 
Vhodné od 18 měsíců 
Vlastnosti:
– obrázky vytištěné na všech 4 stranách boxu
– snadno sestavitelné
Materiál
– 100% polyester
 

Tento vynikající produkt Moose Dětské úložné boxy Minnie - 4 kusy od společnosti s předním postavením na trhu Moose lze koupit zde pořád výhodně! Pouze nyní za 799 Kč.