jjFest.cz

Mátově zelené povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 140 x 200 cm

Vynikající produkt Mátově zelené povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Bonami Selection, 140 x 200 cm od výrobce s dlouholetou historií Bonami Selection můžete dostat aktuálně na webu za výhodné peníze. Aktuálně za super cenu 999 Kč.
Mátově zelené povlečení na jednolůžko ze
Popis produktu

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře vědoma i značka Bonami Selection, která dbá jak na zpracování, tak i na výběr kvalitních materiálů.

Proto je toto povlečení vyrobené ze 100% stonewashed bavlny, díky které je na rozdíl od klasické bavlny povlečení výjimečně jemné ihned po rozbalení a ne až po několika vyprání. A jelikož k vám domů dorazí již předeprané, vyhnete se riziku sražení. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak jeho ležérní vzhled, který vnese do ložnice uvolněnou a nadčasovou eleganci.

Povlečení značky Bonami Selection vychází z českých velikostí. Nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm, aby si to své našel opravdu každý.

Náš tip: Barvy povlečení Bonami Selection jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.