jjFest.cz

Řetěz s LED světýlky na baterie s časovačem, studená bílá barva, 4m/40led.
Plánujete svatbu, zahradní party, nastrojit vánoční stromeček, nebo chcete jen navodit romantickou náladu…?
Řetěz LED2025 WT s LED světýlky je oblíbeným prvkem při vytváření atmosféry a osvětlení v různých prostředích, včetně interiérů, exteriérů a oslav.
Světelný řetěz je velmi flexibilní a snadno se ohýbá podle požadovaného tvaru. LED řetěz na baterie je přenosné dekorační osvětlení, které je vybaveno malými diodami a napájeno bateriemi. Tento typ řetězu je velmi populární díky své flexibilitě a snadnému použití v různých prostředích.

Počet baterií:2,00
Typ baterie:AA
Baterie nejsou součástí balení.

 

Řetěz s LED světýlky na baterie s časovačem, hvězdičky, studená bílá barva. 2m/20led.
Plánujete svatbu, zahradní party, nastrojit vánoční stromeček, nebo chcete jen navodit romantickou náladu…? Tento řetěz s LED světýlky je oblíbeným prvkem při vytváření atmosféry a osvětlení v různých prostředích, včetně interiérů, exteriérů a oslav. Světelný řetěz je velmi flexibilní a snadno se ohýbá podle požadovaného tvaru. 

Počet baterií: 2,00
Typ baterie: AA
Baterie nejsou součástí balení.

Řetěz s LED světýlky na baterie s časovačem, teplá žlutá barva, 4m/40led.
Plánujete svatbu, zahradní party, nastrojit vánoční stromeček, nebo chcete jen navodit romantickou náladu…? Tento řetěz s LED světýlky je oblíbeným prvkem při vytváření atmosféry a osvětlení v různých prostředích, včetně interiérů, exteriérů a oslav. Světelný řetěz je velmi flexibilní a snadno se ohýbá podle požadovaného tvaru. LED řetěz na baterie je přenosné dekorační osvětlení, které je vybaveno malými diodami a napájeno bateriemi. Tento typ řetězu je velmi populární díky své flexibilitě a snadnému použití v různých prostředích. 

Počet baterií: 2,00
Typ baterie: AA
Baterie nejsou součástí balení.