jjFest.cz

Bílý nábytek v jídelně vůbec nemusí působit chladně, naopak, s těmi správnými doplňky vytvoří dokonalou domácí atmosféru plnou pohody a dobrého jídla a pití. Elegantní bílý jídelní stůl je pak základem každého stolování.

Rozměry [cm]
118 × 75 × 73 (š × h × v)

Jídelní stůl 8848B je tedy přesně tím kouskem nábytku, který v luxusně zařízené jídelně nesmí chybět. Jídelní stůl v provedení masiv borovice, bílý lak, má obdélníkovou desku a úzké a pevné nohy. Do jídelny pak k tomu jedinečnému stolu stačí postavit i hezké bílé jídelní židle a o stylové prostředí pro stolování máte postaráno. Zamilujte se do vzdušného a svěže působícího prostředí, prostřený bílý jídelní stůl bude přitahovat obdivné pohledy. Hezký a kvalitní nábytek vytvoří správnou rodinnou pohodu.

Kolekce Tenzo Grain je jednoduše výjimečná. Kombinuje totiž neotřelý přístup k venkovskému stylu a moderní minimalistický design.

Jsou to klasické skandinávské kousky nábytku, které se hodí stejně dobře do světlých a vzdušných prostorů jako do malého a úzkého bytu.

Nábytek Grain je vytvořen z přírodních materiálů a dřevěnou strukturu můžete vidět i přes mořený barevný povrch. Kousky tedy působí skutečně decentním přírodním dojmem.

Abyste předešli poškrábání podlahy, opatřete nohy nábytku filcovými podložkami.