jjFest.cz

Gril Plancha od značky Campingaz disponuje BlueFlame technologií hořáků, která efektivněji a rovnoměrně rozvede teplotu po 95 % plochy. Tento typ je díky snadnému transportu a vysokému výkonu vhodný pro stánkaře a kempaře, chalupáře a také do venkovních zahradních kuchyní. Závětří po stranách grilu zabraňují ztrátám tepla při větru. Víko rozšiřuje možnosti grilování a rovněž eliminuje ztráty tepla. Tento elegantní stolní gril plně nahradí klasické grily tak, kde na ně není místo, nebo v případech, že jej potřebujete často převážet či preferujete grilovací tál namísto běžné mřížky.

Použijte prověřenou připojovací sadu včetně regulátoru tlaku.

Elektronické zapalování
Grilovací plocha: 2400 cm2; 60 x 40 cm; smaltovaná litina
Příkon hořáku: 6 kW
Spotřeba: 546 g/h
Materiál hořáků: nerez
Váha: 21 kg
Rozměry: 65,4 x 49,6 x 15,5 cm
Zdroj energie: PB lahev 5 kg nebo 10 kg.

Tento elegantní kousek od značky Campingaz bude hvězdou vašeho stolního grilování. Plynový gril má integrovaný Culinary Modular rošt a oboustranný tál. Ve víku se nachází teploměr. Disponuje také hliníkovým InstaClean systémem pro snadné čištění.

InstaStart® zapalování
Grilovací plocha: 58 x 36 cm; 2100 cm2
Hořák: 2x Blue Flame, aluminizovaný
Materiál grilovací plochy: Smaltovaná litina
Výkon: 5 kW
Spotřeba: 360 g/h
Materiál víka: hliník, tlakový odlitek
Rozměr zavřeného grilu: 65 x 52 x 36 cm

Tento kompaktní přenosný gril si s sebou můžete vzít kamkoli. Je vyroben z oceli s tmavým práškovým lakováním. Díky tomu, že vydává minimum kouře, se hodí dokonce i na stůl. Disponuje zabudovaným větrákem, který je napájený pomocí 4 AA baterií či mikro USB konektoru (není součástí balení). Ten lze regulovat či vypnout a jeho výhodou je, že umožňuje rychlejší rozhoření dřevěného uhlí.

Průměr grilovací plochy je 30 cm a součástí balení je litinový rošt a brašna pro snadné uskladnění a přenášení.