Casarredo Ložnice PAOLA (skříň 3D+komoda

Moderní sestava do ložnice je vyrobena z desky MDF v barvě dub kraft zlatý, čelo postele je doplněno dekorací v barvě wenge.
Součástí postele je také deskový rošt.
Sestava se skládá (ŠxVxH):
– šatní skříň 3-dveřová se zrcadlem (137,6 x 220 x 53,2 cm),
– postel s deskovým roštem (170 x 84,4 x 212 cm),
– 2 nočních stolků (60 x 45 x 37,2 cm)
– komoda se třemi zásuvkami (100,8 x 86 x 43,6 cm).
Matrace není součástí postele, lze ji doobjednat. Vhodné rozměry jsou 160 x 200 cm nebo 2 ks 80 x 200 cm.
Dodáváme v demontovaném stavu.

Často hledaný kousek Casarredo Ložnice PAOLA (skříň 3D+komoda 3S+2x NS+postel) kraft zlatý/wenge máte možnost dostat prostě tady a teď na našich stránkách v populární sekci ložnicové programy. Mrkněte na ještě jiné kusy z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. Věhlasný dodavatel Casarredo pro své zákazníky poskytuje prvotřídní sortiment. Podívejte se sami. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od značky Casarredo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Šatní skříň s konstrukcí z masivního

Obklopte se nábytkem, který je dokonalým příkladem toho, jak snadno se dá propojit nadčasový design, kvalitní materiály a precizní zpracování.

Právě takový je nábytek Gazzda, jenž se vyroben z dubového dřeva, které mu mimo jiné zaručuje i stálost a dlouhověkost. Právě z toho důvodu bylo využíváno již za dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.

Designér Salih Teskeredzic popisuje svou práci slovy: „Pro mě je proces tvorby hrou – se stejnou radostí, kterou děti prožívají z nových hraček, přistupuji já k tužce a cítím nadšení pro nové projekty. Navrhuji pro potěšení, nikdy ne z nutnosti nebo povinnosti.“

Salih praktikuje přesně to, co říká. Jednoho dne vzal tužku a spojil některé ze svých sladkých vzpomínek z dětství společně se záblesky futurismu. Začal kreslit čáry, které mu připomínaly dny 60. let, plné lásky, duše a vášně. Jeho tvary byly vylepšeny dotekem aktuálních trendů a výraznými prvky, které tvoří charakter kolekce Gazzda. Tu pojmenoval podle svého dosud nejvzácnějšího výtvoru – jeho dceři Eny.