V-Garden Zahradní stůl ISTANBUL

Rozměry rozkládacího stolu: 150/200 x 90 x 74 cm
 
Luxusní masivní rozkládací stůl z exotickeko, velice trvanlivého a tvrdého dřeva meranti. 
 
Určený do interierů, exterierů a pergolových prostor.
 
Není vhodný pro používání ve vlhkém prostředí bez vhodné impregnace. 
 
Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.


Tento akční produkt V-Garden Zahradní stůl ISTANBUL je k sehnání aktuálně na našem webu v populární sekci stoly a stolky. Vyberte si parádní kusy z naší kategorie ve slevě! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce V-Garden. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka V-Garden vám může poskytnout vynikající výrobky.

V-Garden Zahradní stůl KING

Zahradní rozkládací stůl z exoticky velice trvanlivého a tvrdého dřeva Akácie. Není vhodné pro používání ve vlhkém prostředí bez vhodné impregnace.
Tento stůl se vyznačuje atraktivním designem, robustní a ergonomickou konstrukcí a pečlivým zpracováním. Je vhodný jak pro domácí použití, tak i pro komerční použití, v prostorách s přístupem veřejnosti (např. hotely, restaurace, rekreační střediska a pod.).
Rozměry složeného stolu: 150 x 90 x 75 cmRozměry rozloženého stolu: 190 x 90 x 75 cm
 


Kvalitní a velmi žádaný kus V-Garden Zahradní stůl KING jde koupit právě zde tady na stránkách v oblíbené sekci stoly a stolky! Nyní můžete získat parádní produkty z této oblíbené rubriky za super peníze! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele V-Garden. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka V-Garden pro vás vyrábí vynikající sortiment

Set kovového zahradního nábytku v olivově

Užijte si krásu venkovního stolování s tímto setem zahradního nábytku Alicante od značky Ezeis. Set obsahuje zahradní stolek s rozkládacím mechanismem a 4 židle.

Je vyroben z bezešvých vyztužených hliníkových plechů s práškovou povrchovou úpravou, navržených tak, aby odolávaly UV záření, vodě a korozi. Stůl má sofistikovaný vzhled, který dotvářejí nohy z masivního teakového dřeva s certifikací FSC®, která zaručuje, že bylo dřevo vytěženo podle nejpřísnějších ekologických a environmentálních pravidel z odpovědných zdrojů. Stůl splňuje bezpečnostní normy Evropské unie a je speciálně navržen tak, aby vydržel povětrnostní podmínky a vydržel nepřetržité každodenní používání. Lze jej rozložit a přizpůsobit jej tak 6 osobám.

Materiály prémiové kvality umožňují, aby výrobky zůstaly venku po celý rok bez nutnosti zvláštní údržby, jelikož hliník ve vlhkém prostředí nekoroduje.

Velmi žádaný výrobek máte možnost dostat nyní tady u nás zařazený v rubrice zahradní jídelní sety. Nyní můžete koupit jiné produkty z této sekce jednoduše online. Značka Ezeis vám může poskytnout špičkové zboží. Máme toho více, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od dodavatele Ezeis. Najdete je níže na této stránce.

Zahradní rozkládací jídelní stůl z eukalyptového dřeva Kave

Připraven na romantické večeře pod hvězdami i na velkou letní rodinnou oslavu. Rozkládací stůl o délce 183 cm lze prodloužit na 240 cm, proto se k němu vejde početná parta strávníků.

Eukalyptové dřevo vyniká svou odolností a tvárností. S trochou péče vám bude sloužit pěknou řádku let k naprosté spokojenosti a obstojí i v proměnlivých podmínkách vrtošivého počasí.

Rojaplast Stůl LUISA -

Provedení: Kvalitní rozkládací stůl Luisa je vyroben z lakovaného borovicového dřeva. Vynikající zpracování a použité spojovací kování zajišťují dlouhodobou funkčnost i pevnost.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.

rozměr balení
162x92x10cm

materiál balení
karton

možnost rozložení
ano

otvor pro slunečník (průměr)
ne

tloušťka desky
2,6 cm

K houpací soupravě doporučujeme také další zahradní nábytek z řady Luisa (viz související).


Neodolatelný produkt Rojaplast Stůl LUISA – FSC máte možnost sehnat bezstarostně tu na našich stránkách v kategorii stoly a stolky. Nyní můžete najít nové zboží z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu! Věhlasný dodavatel Rojaplast vám nabízí skvělé zboží. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele Rojaplast. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.