Ratanové prostírání Tiseco Home

Prostírání značky Tiseco Home Studio si zamilujete nejen díky svému vzhledu, ale i praktickým vlastnostem.

Nejen, že ochrání váš stůl před zničením či poškrábáním, ještě ho i stylově ozvláštní. Vyrobené je z odolného přírodního ratanového materiálu, díky čemuž je péče o něj opravdu nenáročná.

Nejprodávanější výrobek máte možnost pořídit právě nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice kuchyňský textil! Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice ve slevě. Tato vyjímečná značka Tiseco Home Studio vám představuje vysoce kvalitní zboží Nové kousky každý den. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Tiseco Home Studio. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hnědé ratanové prostírání Tiseco Home

Prostírání značky Tiseco Home Studio si zamilujete nejen díky svému vzhledu, ale i praktickým vlastnostem.

Nejen, že ochrání váš stůl před zničením či poškrábáním, ještě ho i stylově ozvláštní. Vyrobené je navíc z ratanu, který se postará o jeho vysokou odolnost.

Set ratanových zahradních křesel

Díky bytelnému a stylovému zahradnímu nábytku Bonami Selection, si užijete perfektní odpočinek na terase.

Set obsahuje:
2x křeslo Bonami Essentials Ratta
1x stůl Bonami Selection Ratta

Axin Trading Ratanový jídelní stůl Wanuta

Provedení: Ratanový jídelní stolek Wanuta je vyroben z přírodního ratanu s pevnou ratanovou konstrukcí a výpletem z ratanových proutků průměru 3 mm.
Tento stolek nabízíme v barvě medové, hnědé nebo koňak.

Designový výrobek Axin Trading Ratanový jídelní stůl Wanuta Koňak jde sehnat pohodlně tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci jídelní stoly! Nyní najdete podobné kusy z této kategorie na pár kliknutí. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. U nás najdete další vybrané kousky značky Axin Trading. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Axin Trading Ratanový jídelní stůl

Provedení: Ratanový jídelní stolek Wanuta je vyroben z přírodního ratanu s pevnou ratanovou konstrukcí a výpletem z ratanových proutků průměru 3 mm.
Tento stolek nabízíme v barvě medové, hnědé nebo koňak.

Unikátní a žádaný kousek Axin Trading Ratanový jídelní získáte mimo jiné tady na našich stránkách ve známé rubrice jídelní stoly. Prozkoumejte parádní produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci! Dodavatel Axin Trading má na skladě skvělý sortiment.

V-Garden Zahradní stůl SATURNO

Zahradní stůl Saturno
 
Stůl je ve tvaru čtverce v imitaci umělého ratanu s UV filtrem.
Stůl z pryskyřice Simil-rattan
 
 Rozměr stolu: 80 x 80 x 72 cm.
 
Ratanový plastový nábytek
 
Díky inovativnímu procesu vstřikování pomocí plynů se polypropylenové židle a stoly stávají inteligentní alternativou k přirozenému pletenému materiálu z ratanu. Díky své struktuře jsou tyto výrobky obzvláště pevné a vysoce odolné, aby se mohly používat pro venkovní použití na zahradách. Všechny výrobky jsou vyráběny v Itálii a splňují přísné evropské normy pro kvalitní výrobky.
 

Zcela unikátní výrobek můžete dostat snadno na webu ve známé sekci stoly a stolky! Mrkněte na akční produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu.