Detexpol Dětské svítící povlečení Sova

Nádherné svítící dětské povlečení s motivem sovy v jemných odstínech, vytvoří útulné místo pro spokojený spánek. Po nasvícení ve tmě svítí – vydrží cca 8 praní.  Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

140×200 cm
70×80 cm


Kvalitní produkt Detexpol Dětské svítící povlečení Sova 140x PODE0504 je dostupný právě na našich stránkách ve známé rubrice dětská povlečení a jiné textilní doplňky! Nyní koupíte zcela nové zboží ve zmíněné kategorii v bezva akci.

Detexpol Dětské svítící povlečení Noční

Nádherné svítící dětské povlečení s motivem soviček v jemných odstínech, vytvoří útulné místo pro spokojený spánek. Po nasvícení ve tmě svítí – vydrží cca 8 praní. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

140×200 cm
70×80 cm


Povedený produkt Detexpol Dětské svítící povlečení Noční Sova 140x můžete dostat prostě na webu v populární rubrice dětská povlečení a jiné textilní doplňky. Získejte ještě jiné produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na více kousků od výrobce Detexpol. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.