Detexpol Dětské povlečení Stroje - modré

Výjimečný a žádaný výrobek Detexpol Dětské povlečení Stroje můžete získat snadno tady na našem webu v populární kategorii dětská povlečení a jiné textilní doplňky. Pořiďte si ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze! Známý dodavatel Detexpol může nabídnout vysoce kvalitní výrobky. Máme toho více, u nás najdete další kvalitní kousky od dodavatele Detexpol. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zábavné dětské povlečení s motivem stavebních strojů na světlém podkladu s proužky. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

135×100 cm
40×60 cm

Detexpol Dětské povlečení Stroje 135x

Veselé dětské povlečení s motivem stavebních strojů na světlém podkladu s proužky. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

135×100 cm
40×60 cm


Tento žádaný produkt máte možnost najít ještě tady u nás v kategorii dětská povlečení a jiné textilní doplňky! Prozkoumejte parádní produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu! To však není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce více skvělých produktů od značky Detexpol. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.