Faro Dětské povlečení Anna

Dětské povlečení Ledové království Anna a Elsa, které se postará o krásné sny. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

135×100 cm
40×60 cm


Hodně prodávaný produkt je k sehnání taky na našem webu zařazený v kategorii dětská povlečení a jiné textilní doplňky! Nyní pořídíte další produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze! Oblíbený dodavatel Faro nabízí skvělé výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další produkty od výrobce Faro. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Detexpol Dětské povlečení Ledové

Unikátní a žádaný produkt Detexpol Dětské povlečení Ledové Království 135x je k získání přímo tady u nás v oblíbené sekci dětská povlečení a jiné textilní doplňky! Mrkněte na parádní produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu!

Poutavé dětské povlečení s pohádkovým motivem, které se postará o krásné sny. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

135×100 cm
40×60 cm

Faro Dětské povlečení Ledové království

Velmi oblíbené dětské povlečení s pohádkovým motivem, dopřeje vašim dětem bezstarostný spánek. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.

před prvním použitím jednou vyperte
doporučená prací teplota do 40°

Materiál

100% bavlna

Rozměry

140×200 cm
70×90 cm

Tento skvělý výrobek máte možnost získat také tady na našich stránkách umístěný v rubrice dětská povlečení a jiné textilní doplňky! Vyhledejte si unikátní výrobky ze zmíněné sekce za výborné peníze!

Faro Dětské povlečení Frozen

Poutavé dětské povlečení Ledové království, které se postará o krásné sny.
Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, v sytých barvách se zapínáním na zip.
– před prvním použitím jednou vyperte
– doporučená prací teplota do 40°
 
Materiál
-100% bavlna
Rozměry
140×200 cm
70×90 cm

Zcela unikátní produkt Faro Dětské povlečení Frozen 140x jde získat přímo tady na stránkách v populární kategorii dětská povlečení a jiné textilní doplňky. Vyberte si akční produkty z této známé rubriky za nejlepší ceny. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce Faro. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.