Karamelově hnědý kovový stojací květináč

Květináčů není nikdy dost. Zvlášť ne těch stylových a originálních. Tak si doma udělejte malou botanickou zahradu. Rostliny zlepšují vzduch a hlavně vypadají naprosto úchvatně.

Rozměr květináče bez stojanu: výška 20 cm, průměr 18 cm.

Nizozemská značka PT LIVING umí chytit za srdce a do vašeho domova přináší doplňky, které jdou ve šlépějích posledních trendů.

Betonový květináč s kovovým

Tento betonový květináč od značky Sass & Belle ocení každý milovník pokojových rostlin a unikátního stylu. Jeho povrch je zdobený nápaditým geometrickým vzorem, který se bude v interiéru vyjímat. Součástí je také kovový stojan o výšce 30 cm, díky kterému bude květináč vystupovat a neztratí se v zelené záplavě vaší pokojové džungle.

Rozměr květináče bez stojanu: výška 13 cm, průměr 14 cm.

Květináč v kovovém stojanu

Květináč v kovovém stojanu Dakls Bicycle

Sada 2 tmavě zelených

Zapustil u vás doma své kořeny minimalismus? Pak jej nezapomeňte rosit chválou, přiživovat svěžími barvami a vystavovat přímému obdivu svých návštěv. Tyhle kousky vyzdvihnou krásu každého lístku i květu.

Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost.

Rozměry:
a) 92 x 29 x 25 cm,
b) 80 x 25 x 22 cm.


Oblíbený a akční kus Sada 2 tmavě zelených kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon můžete koupit jednoduše tu umístěný v sekci stojany na květiny! Nyní najdete ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Populární dodavatel PT LIVING má ve stále nabídkce kvalitní zboží. To ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele PT LIVING. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.