BRW Jídelní židle IKKA

Jídelní židle IKKA je vyrobena z přírodního dřeva v barevném provedenídub sonoma. Její sedák je v moderní žluté barvě, čalouněný eko-kůží.
Má jednoduchou a jemnou konstrukci, která nezatíží prostor, proto je vhodnák pořízení i do malých kuchyní a jídelních koutů.
Doporučujeme k jídelním židlím Ikka dokoupit ze stejné kolekce i jídelní stůl.
 


Levný kousek BRW Jídelní židle IKKA, dub sonoma/žlutá je k dostání právě nyní tady u nás umístěný v kategorii jídelní židle! Nyní pořídíte oblíbené výrobky z této populární sekce za výprodejovou cenu! Významný dodavatel BRW dodává prvotřídní produkty.

Autronic Jídelní stůl AT-3005

Moderní jídelní stůl o rozměrech 80×80 cm, který se díky svému vzhledu hodí téměř ke všem moderním židlím. Celý stůl je v bílém lesku. Vrchní deska z MDF má tloušťku 40 mm, tloušťka nohy je 8×8 cm. Tento stůl je jasným důkazem toho, že v jednoduchosti je krása.
Jídelní stůl se skvěle se hodí do malé kuchyně či jídelny. 
Parametry produktu

Šířka (cm):
80

Hloubka (cm):
80

Výška (cm):
76

Rozklad:
Ne

Demontované:
Ano

Počet balení:
2

Karton1:
87x86x7 cm9,5 kg

Karton2:
76,5×20,5×22 cm9 kg


Hodně povedený produkt můžete koupit mimo jiné na našich stránkách zařazený v rubrice jídelní stoly. Nyní můžete najít zcela nové kousky z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce více skvělých produktů od značky Autronic. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.