Set povlečení s prostěradlem

Jednoduchost nadevše! Někdy není potřeba vybírat extravagantní vzory aby se postel stala útulnou dominantou vaší ložnice. Stejně působivé bude i toto jednobarevné povlečení ♥

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Polštáře s obálkovým typem zapínání jsou doplněny o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlaku. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes polštář a máte povlečeno.


Tento akční výrobek Set povlečení s prostěradlem na lze koupit právě nyní tady u nás v oblíbené rubrice povlečení. Mrkněte na zlevněné produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova. Tato značka EnLora Home vám nabízí kvalitní produkty To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky EnLora Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Faro Dětské povlečení mobil

Originální povlečení s motivem mobilního telefonu z jedné strany a jednobarevné ze strany druhé. Povlečení je vyrobeno v krásných sytých barvách z kvalitní bavlny, příjemné na dotyk, se zapínáním na zip. Z každé strany má odlišný motiv viz obrázek.
– před prvním použitím jednou vyperte
– doporučená prací teplota do 40°
Materiál
-100% bavlna
Rozměry
140×200 cm
70×90 cm

Akční výrobek Faro Dětské povlečení mobil 140×200 cm lze zakoupit bez obtíží tu zařazený v rubrice dětská povlečení a jiné textilní doplňky! Připravili jsme unikátní zboží z této rubriky za internetové ceny!