Černý elektrický ohřívač ENDERS

Díky této elektrické topné lampě můžete i během chladnějších měsíců prožít příjemné večery na terase. Tato sálavá lampa vydává bezpečné, příjemné sálavé infračervené teplo, které můžete nastavit na 2 úrovně výkonu: 900 W, 4500 W. Lampa je též navíc nastavitelná buďto horizontálně nebo vertikálně, a tak se přizpůsobí vašemu prostoru. Užijte si pozorování hvězd hezky v teple.


Kvalitní a oblíbený produkt můžete dostat taky tu umístěný v rubrice tepelné venkovní zářiče! Získejte vyjímečné produkty z této známé sekce snadno online.

Černý závěsný elektrický ohřívač ENDERS

Díky elektrické závěsné lampě můžete i během chladnějších měsíců prožít příjemné večery u stolu na terase. Tato sálavá lampa vydává bezpečné, příjemné sálavé infračervené teplo o výkonu 2 000 W a má také samostatně ovladatelné LED osvětlení. Součástí balení je výškově nastavitelný závěs z drátu se šroubovací karabinou. Tak si užijte pozorování hvězd nebo venkovní hodování hezky v teple.

Výjimečný výrobek Černý závěsný elektrický ohřívač máte možnost pořídit zrovna tady a teď na našem webu ve známé rubrice tepelné venkovní zářiče! Nyní koupíte další produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu.

Stříbrná tepelná elektrická lampa ENDERS

Díky elektrické sálavé lampě můžete i během chladnějších měsíců prožít příjemné večery na terase. Tepelná lampa by měla stát alespoň 1 metr od stěny a více než 1 metr od stropu. Tato sálavá lampa vydává bezpečné, příjemné sálavé infračervené teplo, které můžete nastavit na 3 úrovně výkonu: 900 W, 1 200 W a 2 100 W Lampa je též navíc výškově nastavitelná díky aretační svorce (min. výška je 1,6 m). Tak si užijte pozorování hvězd hezky v teple.


Tento diskontní produkt Stříbrná tepelná elektrická lampa ENDERS Barcelona je k získání přímo tady na webu v kategorii tepelné venkovní zářiče! Nyní koupíte akční produkty z této oblíbené kategorie za super ceny.

Stříbrný nástěnný elektrický ohřívač ENDERS

Unikátní a oblíbený kousek máte možnost získat rovnou tu na webu v populární rubrice tepelné venkovní zářiče. Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online.

Díky této elektrické topné lampě můžete i během chladnějších měsíců prožít příjemné večery na terase. Tato sálavá lampa vydává bezpečné, příjemné sálavé infračervené teplo, které můžete nastavit na 3 úrovně výkonu: 750 W, 1 500 W a 2 000 W. Ohřívač je v sadě s dálkovým ovládáním a nástěnným držákem, díky kterému si nastavíte úhel požadovaného sklonu. Užijte si pozorování hvězd hezky v teple.