Tempo Kondela Dětská kuchyňka

Dětská kuchyňka je povinnou výbavou každého malého kuchaře či kuchařky.Dětská dřevěná kuchyňka NATINI si vás získá už na první pohled. Velkorysé rozměry, bohaté vybavení a kvalitní provedení patří k jejím hlavním přednostem. Je vyrobena z borovicového dřeva a kvalitní dřevotřísky v odstínech šedé barvy. V kuchyňce pro děti NATINI najdete sporák, pečící troubu, pračku, ledničku, mikrovlnku a polici. Samozřejmě nesmí chybět vyjímatelné umyvadlo. Všechna dvířka lze otevírat pomocí úchytek. Otočné knoflíky zvyšují autenticitu ze hry a váš malý kuchař se bude cítit jako v opravdové kuchyni. O bezpečnost při hře se postarají zaoblené hrany a zdravotně nezávadný materiál. 

Výška kuchyňské desky od země: 46 cm
Materiál: MDF / borovicové dřevo / plast
Barva: světlešedá / tmavě šedá
Tloušťka materiálu: 1 cm
Nosnost: 10 kg
Pro děti od 3 let

Pro lepší údržbu a delší životnost doporučujeme čištění hadříkem do sucha.
Dětská kuchyňka NATINI je ideální volbou pro vykouzlení úsměvu vašich nejmenších . Uděláte jim radost a vy si můžete vychutnat nové kulinářské speciality.
Dodávané v demontu.
Prohlédněte si celou naši nabídku hraček a vykouzlete úsměv na tvářích vašich nejmenších.

Tempo Kondela Dětské schůdky HURLEY s úložným prostorem

Schody pro děti HURLEY jsou nadčasovým kouskem, který potěší nejednoho malého rošťáka.
Schůdky poslouží jako židle. Disponují úložným prostorem ukrytým pod vrchním schůdkem, do kterého si děti mohou ukrýt své oblíbené hračky. Schody mají po bocích úchopy, díky kterým se snadno přenášejí a pomohou dětem dosáhnout na výše položené věci. Ani mytí zoubků už nebude problém. Dítě bude mít – díky schůdkům HURLEY – snadný přístup k umyvadlu i vodovodnímu kohoutku.
Materiál: MDF
Nosnost: 20 kg
Dodávané v demontu