Tapeta do dětského pokoje Art For Kids Vintage

Originální, překrásná tapeta, která se stane unikátní ozdobou jakéhokoli interiéru.

K dispozici je o šířce 48 cm a délce 10 m a na zeď ji umístíte velmi snadno (instrukce jsou součástí balení). Při standardní výšce zdí (2,4 m nebo méně) nalepíte 4 pruhy tapety, tedy pokryjete šířku zdi 1,92 m.

Art For Kids, dětské doplňky dětmi inspirované

Děti jsou odvážné, kreativní a legrační. A to francouzskou značku Art For Kids inspiruje ke tvorbě doplňků a dekorací, jejichž design se pyšní stejnými přívlastky.

Art For Kids vás zve do světa zasvěceného bezmezné dětské fantazii, do světa, který učaruje jak těm nejmenším, tak jejich rodičům. Tyhle kousky jsou tak úžasně hravé, a přesto vkusné a originální, že si je budete chtít dopřát i vy sami.

Děti touží po tom mít svůj pokojík vyzdobený podle svých přání a snů. Rodiče si zase přejí, aby se hodil ke zbytku interiéru. A přesně to produkty od Art For Kids dokáží.

Jsou kvalitní, bezpečné a ekologické.


Tento výjimečný kousek máte možnost pořídit bezprostředně tady na našich stránkách umístěný v kategorii dětské tapety! Nyní koupíte ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Art for Kids dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní zboží. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na více skvělých kousků od značky Art for Kids. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.