Falco Postel Hubert 80x160 -

Hodně povedený produkt Falco Postel Hubert 80×160 můžete nakoupit právě tady na našich stránkách zařazený v sekci dětské postele. Najděte si zlevněné výrobky z této oblíbené kategorie za báječnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Falco vás obohatí o vynikající produkty A to ještě není vše. To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete více produktů od výrobce Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Dětská postel Hubert je určena pro ty, kteří pro své dítě hledají funkčnost, moderní design a kvalitu. Postel je vyrobena z borovicového dřeva v kombinaci s MDF deskou (bílé panely na bocích postele), na které se lepí obrázek s dětským motivem pro kluky i holky. Samolepky dodávané k posteli jsou mají živé barvy s množstvím detailů. Vybírat můžete z velkého množství oblíbených hrdinů a postaviček z pohádek. Její stabilní konstrukce, zaoblené hrany a zábrana, která je v ceně postele, zajišťují bezpečnost a pohodlí dítěte. Zábranu si můžete podle potřeby umístit na pravou, nebo levou stranu postele. Součástí postele je také praktický úložný prostor na kolečkách, rošt a pěnová matrace se snímatelným potahem. Plocha pro spaní je 80×160 cm. Postel je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Falco Postel Bruno 80x160 -

Dětská postel Bruno je určena pro ty, kteří pro své dítě hledají funkčnost, moderní design a kvalitu. Postel je vyrobena z borovicového dřeva v kombinaci s MDF deskou (bílé panely na bocích postele), na které je obrázek s dětským motivem pro kluky i holky. Její stabilní konstrukce, zaoblené hrany a zábrana, která je v ceně postele, zajišťují bezpečnost a pohodlí dítěte. Zábranu si můžete podle potřeby umístit na pravou, nebo levou stranu postele. Součástí postele je také praktický úložný prostor na kolečkách, rošt a pěnová matrace se snímatelným potahem. Plocha pro spaní je 80×160 cm. Postel je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Výjimečný produkt lze zakoupit jednoduše tu na webu v oblíbené kategorii dětské postele. Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další kousky od výrobce Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Falco pro vás vyrábí skvělé produkty A to ještě není vše.

Halmar Dětská postel FIRE

Dětská postel s motivem hasičského auta je vyrobena z laminované dřevotřísky s měkkými PVC rohy. Matrace je součástí postele.
Vaše ratolesti si tuto postel jistě oblíbí. Přes den postel poslouží na hraní a večer v ní budou s radostí usínat a snít.
Dodáváno v demontu.


Akční a ve slevě produkt Halmar Dětská postel FIRE TRUCK (hasičské auto) máte možnost pořídit rovnou tady a teď na našem webu zařazený v kategorii dětské postele. Prozkoumejte akční výrobky ve zmíněné sekci za výhodné peníze. Tato značka Halmar vám může poskytnout skvělé produkty A to je teprve začátek. To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od dodavatele Halmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Modro-červený dětský polštářek s motivem auta Catherine Lansfield

Jedna straná modrá, druhá červená. Vaše dítko si může vybrat, které autíčko zaparkuje u něj v posteli.


Zcela unikátní produkt jde pořídit již dnes tu na stránkách ve známé kategorii dětské polštáře. Nyní koupíte zcela nové produkty z této známé kategorie za báječnou cenu!

Falco Postel Hubert 80x160

Dětská postel Hubert je určena pro ty, kteří pro své dítě hledají funkčnost, moderní design a kvalitu.
Postel je vyrobena z borovicového dřeva v kombinaci s MDF deskou (bílé panely na bocích postele), na které se lepí obrázek s dětským motivem. Samolepky dodávané k posteli mají živé barvy s množstvím detailů.
Její stabilní konstrukce, zaoblené hrany a zábrana, která je v ceně postele, zajišťují bezpečnost a pohodlí dítěte. Zábranu si můžete podle potřeby umístit na pravou, nebo levou stranu postele.
Součástí postele je také praktický úložný prostor na kolečkách, rošt a pěnová matrace se snímatelným potahem. Plocha pro spaní je 80×160 cm.
Postel je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento vynikající výrobek Falco Postel Hubert 80×160 borovice/auto můžete koupit také tady a teď na našem webu v kategorii dětské postele! Vyhledejte si unikátní produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu.