Přírodní nízká barová židle z

Masivní dubové dřevo, precizní zpracování a minimalistický design. Tato lavice se bude vyjímat v jídelně v severském stylu a posezení na ní si nebudete moct vynachválit. Takový kvalitní kousek nábytku si navíc budete moct předávat z generace na generaci.


Tento exkluzivní výrobek Přírodní nízká barová židle z dubového dřeva Gazzda Nora lze sehnat zrovna tady na stránkách v populární sekci barové židle. Připravili jsme pro vás parádní produkty z této kategorie za výhodné peníze! Tento výrobce Gazzda dlouhodobě vyrábí skvělý sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To ale však není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další kvalitní produkty od značky Gazzda. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tempo Kondela Barová židle DONGO NOVE - černá / chrom + kupón KONDELA10

Provedení: Barová židle s výškově nastavitelným sedákem a s nízkou zádovou opěrkou. Barová židle je vyrobena v kombinaci chromové podnože a plastového sedáku v černé barvě.
Díky svému jednoduchému, čistému designu se tato barová židle hodí do všech vhodných interiérů domácnosti, restaurací, barů apod.
Židle je dodávána v demontu. Nabízíme možnost smontování.

obel Barová židle Zara Bar  sedáku 67

Provedení: Kovová barová židle ZARA BAR je vyrobená s čalouněným sedákem látkou nebo koženkou (ekokůží).
Kostru této barové židle tvoří trubky o rozměru 25×25 mm. Povrchová úprava židle je na výběr podle uvedeného vzorníku, židle je lakovaná.
Židle je vhodná jak do interiéru domácnosti, tak i do gastro provozů jako židle zátěžová restaurační.
Tento typ židle nabízíme i v nízkém, jídelním provedení.
Povrchová úprava: Kostra vypalovaný práškový lak dle nabídky ve vzorníku. Výběr čalounění je podle níže uvedené nabídky vzorníku. Na přání zajišťujeme také očalounění židle do dodané látky zákazníka.
Za příplatek lze židli vyrobit i v jiné výšce. Cena na dotaz. 

Casarredo Barová židle STING

Elegantní barová židle v severském stylu s ergonomickým tvarem sedáku. Zajímavě řešená kovová konstrukce v barvě dub s černými kovovými prvky, sedák je z plastu PP ( amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům, tukům ). Barevné provedení – bílá.

Tempo Kondela Barová židle DONGO NOVE - stříbrná / chrom

Provedení: Barová židle s výškově nastavitelným sedákem a s nízkým opěradlem. Barová židle je vyrobena v kombinaci chromové podnože a plastového sedáku v stříbřitě šedém provedení.
Díky svému jednoduchému, čistému designu se tato barová židle hodí do všech vhodných interiérů domácnosti, restaurací, barů apod.
Židle je dodávána v demontu. Nabízíme možnost smontování.

Casarredo Barová židle VOLT

Moderní černá barová židle v netradičním provedení dodá interiéru punc originality.
Díky zajímavému designu perfektně oživí prostory baru, kavárny, kuchyně i jídelny.
Konstrukce je vyrobena z plastu PP (zkratka PP označuje průmyslový plast, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům, tukům).
Barevné provedení -černá.