Hořčicově žlutá skleněná stolní lampa Leitmotiv Glass, výška 25 cm

Stolní lampy značky Leitmotiv nejsou pouhým zdrojem světla, ale také elegance a jedinečného stylu, který vašemu interiéru dodá... více informací »
Hořčicově žlutá skleněná stolní
Značka: Leitmotiv
1 290 Kč
DO OBCHODU >
Stolní lampy značky Leitmotiv nejsou pouhým zdrojem světla, ale také elegance a jedinečného stylu, který vašemu interiéru dodá...

Stolní lampy značky Leitmotiv nejsou pouhým zdrojem světla, ale také elegance a jedinečného stylu, který vašemu interiéru dodá unikátní kouzlo. Model Glass vytvoří díky kombinaci výrazně zbarveného skla a decentních linií příjemnou atmosféru, kterou si můžete vychutnávat večer i přes den.

Kvalitní a levný produkt Hořčicově žlutá skleněná stolní lampa Leitmotiv Glass, výška 25 můžete sehnat také na našem webu v oblíbené rubrice stolní lampy! Nyní si můžete vybrat ještě podobné výrobky z této populární kategorie za výhodné peníze.

Tento oblíbený výrobek Hořčicově žlutá skleněná stolní lampa Leitmotiv Glass, výška 25 cm od značky se skvělou pověstí Leitmotiv můžete pořídit zde teď za nejnižší cenu. Akční cena od 1 290 Kč.