jjFest.cz

Hnědý venkovní gril na dřevo Remundi Carus M, výška 80 cm

Designový produkt Hnědý venkovní gril na dřevo Remundi Carus M, výška 80 cm od značky s dlouholetou tradicí Remundi snadno pořídíte zrovna dnes za zcela nejnižší cenu! Zrovna teď v akci za 31 990 Kč.
Hnědý venkovní gril na dřevo Remundi Carus
Ověřit dostupnost
Značka: Remundi
31 990
Popis produktu

Chutná vám o mnoho více, když sdílíte výborné jídlo s přáteli? A ještě navíc na čerstvém vzduchu? K tomu se vám bude náramně hodit kvalitní venkovní gril, díky kterému budou vaše letní setkání o poznání voňavější a chutnější.

Spolehlivý parťák pro takové chvíle je tento kousek s německým designem a výrobou. Designová ohniště Remundi mají jako jediná na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí táhla, umístěného zvnějšku ohniště. Pomáhá tak efektivně snížit spotřebu paliva zavřením přívodu vzduchu.

Plní nejen funkci grilu, ale i ohniště a topidla. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací plotny, která se takto ohřívá až na 300 °C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací plotně rozloženo rovnoměrně, tvoří se teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů vyžadujících různé grilovací teploty.
Lze topit dřevem, dřevěnými briketami i uhlím.

Dobré vědět: Nezapomeňte si k tomuto grilu dokoupit také padnoucí grilovací rošt.

Součástí výbavy je:
– zásobník na dřevo,
– závěsný popelník,
– regulace tahu,
– chránič regulace tahu,
– ocelový grilovací tál.

Rozměr grilovací plochy: 4373 cm²
Průměr grilovací plochy: ø 82 cm

Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301.

Poznámka:
Gril má přirozenou speciální rezavou povrchovou úpravu, která se použítím na některých místech může opotřebovat. Rezavý vzhled jí lze navrátit potřením nebo rozprášením roztoku vody a soli. Rez na jakýchkoli částech grilu je normální a tento speciální povrch gril chrání. Kvůli vzdušné vlhkosti se může rez objevit také na grilovací desce, kterou lze následně pouze otřít rostlinným olejem a připravit na grilování.