Falco Jídelní stůl Provence 870 bílý

Tento akční výrobek Falco Jídelní stůl Provence 870 bílý od populárního výrobce Falco jednoduše najdete momentálně na našich stránkách napořád výhodně. K sehnání zrovna v akci za 13 335 Kč.
Falco Jídelní stůl Provence
Značka: Falco
13 335 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický a zároveň starožitný vzhled zdůrazňují kovové úchytky v barvě mosazi a obloukové výřezy v horní i spodní části.
Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, dětský, nebo studentský pokoj, či předsíň. Pro inspiraci jsou u každého nabízeného dílu přiloženy fotografie možných sestav.
Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Nábytek je dodáván z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží.
Jídelní stůl je připraven na možnost rozkládání. Desky, které se do rozkladu vkládají je nutnou dokoupit zvlášť. Najdete je také v naší nabídce.