Dva keramické závěsné květináče s koženým popruhem Hübsch Ivy

Také jste v dětství snili o létajících květinách? Splňte si sen s tímto závěsným květináčem. Květiny sice doopravdy létat nebudou, ale... více informací »
Dva keramické závěsné květináče s koženým popruhem
Značka: Hübsch
1 990 Kč
DO OBCHODU >
Také jste v dětství snili o létajících květinách? Splňte si sen s tímto závěsným květináčem. Květiny sice doopravdy létat nebudou, ale...

Také jste v dětství snili o létajících květinách? Splňte si sen s tímto závěsným květináčem. Květiny sice doopravdy létat nebudou, ale vypadat budou skvostně. Do keramického květináče v klasické bílé barvě padnou všechny květiny jako ulité, o stabilitu závěsu se postará efektní kožený popruh. Orchidej nebo kaktus? To už je jen a jen na vás.

O ZNAČCE HÜBSCH
Královský design vyráběný po celém světě, to je dánský Hübsch ve zkratce.

Klíčovým slovem je pro firmu štěstí. A to nejen vaše zákaznické, ale i štěstí dodavatelů, designérů a výrobců. Krok po kroku tak svými kousky a přístupem činí šťastnějším celý svět ♥

Hodně povedený kus můžete najít nyní tady na webu umístěný v sekci květináče. Najděte si ještě jiné výrobky z této známé kategorie za parádní cenu. Oblíbený výrobce Hübsch vám může nabídnout top zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento diskontní produkt Dva keramické závěsné květináče s koženým popruhem Hübsch Ivy od dodavatele s dlouholetou historií Hübsch můžete najít zde nyní za výhodné peníze. Cenově vychází na 1 990 Kč.