Nástěnný držák s WC kartáčem Wenko Isera

Vybavte si koupelnu se stylovými a praktickými produkty od značky Wenko. Nástěnný držák je vyroben z tlakově litého zinku v... více informací »
Nástěnný držák s WC kartáčem Wenko
Značka: WENKO
1 290 Kč
DO OBCHODU >
Vybavte si koupelnu se stylovými a praktickými produkty od značky Wenko. Nástěnný držák je vyroben z tlakově litého zinku v...

Vybavte si koupelnu se stylovými a praktickými produkty od značky Wenko. Nástěnný držák je vyroben z tlakově litého zinku v kombinaci s oválnou nástěnnou deskou. Snadno jej připevníte ke zdi díky adhezivnímu systému UV-Loc®. Pevně drží na všech površích, jako jsou například dlaždice přírodní kámen, mramor, sklo, kov, některé plasty atd.

Montáž zvládnete snadno a rychle bez vrtání. Jednoduše stačí odlepit ochrannou fólii a připevnit na zeď. Poté naplnit lepidlem komůrky a nechat jej zaschnout pod přiloženou UV lampou. Doba sušení je pouhých 60 sekund. Připevnění je spolehlivé i pro větší zatížení a lze odstranit bez zanechání stop.

Držák je možné připevnit i pomocí šroubů a hmoždinek, které jsou součástí balení.

Tento vynikající kus Nástěnný držák s WC kartáčem Wenko Isera od odblíbeného výrobce WENKO je k dostání právě zde extra se slevou! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 290 Kč.