Dětská tapeta na nábytek Ambiance Woodland

Máte doma kus nábytku, který už je akorát tak zralý na vyhození? Dejte mu ještě šanci. Pomocí samolepek značky Ambiance lze oživit mnoho různých... více informací »
Dětská tapeta na nábytek
Značka: Ambiance
369 Kč
DO OBCHODU >
Máte doma kus nábytku, který už je akorát tak zralý na vyhození? Dejte mu ještě šanci. Pomocí samolepek značky Ambiance lze oživit mnoho různých...

Máte doma kus nábytku, který už je akorát tak zralý na vyhození? Dejte mu ještě šanci. Pomocí samolepek značky Ambiance lze oživit mnoho různých povrchů naprosto inovativním způsobem.

Dobré vědět:
• samolepky Ambiance dobře odolávají vodě, rozpouštědlům i teplotě (- 40 až 85 °C, nepokládejte je však přímo na zdroj tepla) a zároveň nejsou hořlavé,
• vydrží přibližně po dobu 5 let,
• aplikujte na čistý, suchý a neporézní povrch,
• pokud byste si jejich umístění rozmysleli, lze je odstranit beze stop.


Výjimečný produkt naleznete bezprostředně tu na webu zařazený v kategorii dětské samolepky na zeď. Prozkoumejte akční produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce další vybrané produkty od značky Ambiance. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený kousek Dětská tapeta na nábytek Ambiance Woodland od společnosti Ambiance jde nakoupit právě nyní na našich stránkách v akci. Zrovna teď v akci za 369 Kč.