Dětská matrace s potahem z Micro Tencelu Flexa, 140 x 190 cm

Doplňte dětskou postel oboustrannou matrací, která je perfektním řešením pro alergiky nebo děti s velice citlivou pokožkou. Díky 3 vrstvám... více informací »
Dětská matrace s potahem z Micro Tencelu
Značka: Flexa
20 900 Kč
DO OBCHODU >
Doplňte dětskou postel oboustrannou matrací, která je perfektním řešením pro alergiky nebo děti s velice citlivou pokožkou. Díky 3 vrstvám...

Doplňte dětskou postel oboustrannou matrací, která je perfektním řešením pro alergiky nebo děti s velice citlivou pokožkou. Díky 3 vrstvám poskytuje maximální komfort a pohodlí.

Doporučujeme nejprve matraci používat ze strany s 3cm vrstvou latexu. Po dosažení váhy 40 kg je vhodné matraci otočit a začít používat její druhou stranu. Tak dopřejte svým ratolestem ničím nerušený a příjemný spánek.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.

Hodně prodávaný produkt seženete již dnes tu na webu zařazený v kategorii dětské matrace! Prozkoumejte jiné výrobky z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tento vyjímečný výrobce Flexa vás obohatí o špičkové výrobky Však to vidíte sami!

Kvalitní a levný produkt Dětská matrace s potahem z Micro Tencelu Flexa, 140 x 190 cm od našeho výrobce Flexa pohodlně dostanete právě nyní na našich stránkách za outletovou cenu. Výhodně za cenu 20 900 Kč.