Dekorace na zeď – nástěnný dětský metr Djeco Zvířátka z Amazonie

Hodně prodávaný kus je dostupný také tu na našem webu ve známé sekci dětské samolepky na zeď! Mrkněte na jiné produkty ve zmíněné rubrice za... více informací »
Dekorace na zeď - nástěnný dětský metr Djeco
Značka: DJECO
569 Kč
DO OBCHODU >
Hodně prodávaný kus je dostupný také tu na našem webu ve známé sekci dětské samolepky na zeď! Mrkněte na jiné produkty ve zmíněné rubrice za...

Hodně prodávaný kus je dostupný také tu na našem webu ve známé sekci dětské samolepky na zeď! Mrkněte na jiné produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další zboží od výrobce DJECO. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel DJECO poskytuje vynikající sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Všichni chceme vědět o kolik naše dítko povyrostlo. K tomu skvěle poslouží dětský samolepící metr na zeď s krásnými zvířátky z Amazonie od značky Djeco.

S tímto metrem můžete měřit děti až do výšky 160 cm a samolepícími etiketami na jméno označit, jaké výšky v jakém věku dosáhli.

Součástí metru je i 31 samolepek. Některé nejsou součástí metru a tak je lze využít i k dotvoření výzdoby dětského pokojíčku.

Kvalitní a žádaný výrobek Dekorace na zeď - nástěnný dětský metr Djeco Zvířátka z Amazonie od kvalitní značky DJECO získáte právě zde levně! Nyní získáte od 569 Kč.