Modrý chladící box Polarbox Pop, 20 l

Praktický chladící box s hravým retro designem od značky Polarbox je ideálním doplňkem pro každého milovníka pikniků či výletů do přírody.... více informací »
Modrý chladící box Polarbox
Značka: Polarbox
1 090 Kč
DO OBCHODU >
Praktický chladící box s hravým retro designem od značky Polarbox je ideálním doplňkem pro každého milovníka pikniků či výletů do přírody....

Praktický chladící box s hravým retro designem od značky Polarbox je ideálním doplňkem pro každého milovníka pikniků či výletů do přírody. Vaše nápoje pomůže udržet příjemně vychlazené a svěží.

Ve svém nitru udrží teplotu v rozmezí 5 – 15°C a to až po dobu 24 hodin. Záleží na nachlazení uložených nápojů a přítomnosti chladících sáčků či ledu.

Box je vyrobený z lehkého pěnového polystyrenu EPS a finální úpravu tvoří vrstva polypropylenu. Díky tomu je výborným izolátorem s vysokou mechanickou odolností a absorpcí nárazů. Jeho povrch je snadný na údržbu a čištění.

Seznamte se s ním blíže prostřednictvím tohoto videa:

Tento kvalitní a levný výrobek Modrý chladící box Polarbox Pop, 20 l od známého předního výrobce Polarbox můžete koupit zrovna dnes za extra cenu. Produkt momentálně prodáváme za 1 090 Kč.