Černý světelný řetěz Star Trading Connecta, délka 7 m

Podpořte kouzlo intimní atmosféry nápaditými světelnými dekoracemi a doplňky Star Trading. Jsou totiž jako stvořená na doladění té pravé... více informací »
Černý světelný řetěz Star
Značka: Star Trading
2 190 Kč
DO OBCHODU >
Podpořte kouzlo intimní atmosféry nápaditými světelnými dekoracemi a doplňky Star Trading. Jsou totiž jako stvořená na doladění té pravé...

Podpořte kouzlo intimní atmosféry nápaditými světelnými dekoracemi a doplňky Star Trading. Jsou totiž jako stvořená na doladění té pravé romantické a veselé nálady. Světýlka ale nejsou pouze zdrojem světla, ale především nápaditým doplňkem, který dodá vašemu bydlení na útulnosti a osobitosti.

Dokupte si k tomuto prodlužovacímu kabelu i tyto kousky:
Černý prodlužovací kabel Star Trading Extension Cable System Expo, délka 200 cm
Černý prodlužovací kabel Star Trading Extension Cable System Expo, délka 500 cm
Černý napájecí kabel Star Trading Start Cable System Expo, délka 180 cm
Černý napájecí kabel Star Trading Start Cable System Expo, délka 500 cm
Sada 5 černých stínidel pro svítidlo Star Trading Accessory Connecta

Tento kvalitní a levný kousek najdete snadno tady na stránkách ve známé kategorii dekorativní osvětlení. Podívejte se na ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! Přední značka Star Trading pro své zákazníky dodává kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Unikátní produkt Černý světelný řetěz Star Trading Connecta, délka 7 m od značky s dlouholetou historií Star Trading jde pořídit již dnes za báječnou cenu! Momentálně k dispozici za 2 190 Kč.