jjFest.cz

Černý konferenční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Saran, ⌀ 80 cm

Tento neodolatelný produkt Černý konferenční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Saran, ⌀ 80 cm od naší známé značky LABEL51 najdete nyní opravdu výhodně! Výhodně za skvělou cenu 7 990 Kč.
Černý konferenční stolek s deskou z mangového dřeva
Ověřit dostupnost
Značka: LABEL51
7 990
Popis produktu

Industriální styl působí v interiéru útulněji, než jste vůbec mohli tušit. Chladný kov skvěle doplňuje hřejivě organická textura dřeva a vzniká tak harmonicky působící celek. Stejně tak tomu je i u tohoto stolku, který vám bude skvělým společníkem při nejedné odpolední kávě ♥

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Poznámka: Dřevěná deska z mangového dřeva je nahrubo opracovaná v industriálním duchu a proto není její povrch vždy dokonale rovný a hladký.

O materiálu:
Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.