Černá sada na mytí nádobí Zone Singles

Zařiďte si kuchyň snů se značkou Zone. Ta nabízí celou řadu rozmanitých doplňků a pomocníků, kteří vám čas strávený u plotny či linky... více informací »
Černá sada na mytí nádobí
Značka: Zone
1 290 Kč
DO OBCHODU >
Zařiďte si kuchyň snů se značkou Zone. Ta nabízí celou řadu rozmanitých doplňků a pomocníků, kteří vám čas strávený u plotny či linky...

Zařiďte si kuchyň snů se značkou Zone. Ta nabízí celou řadu rozmanitých doplňků a pomocníků, kteří vám čas strávený u plotny či linky zpříjemní a hlavně usnadní.

Sada obsahuje stojan, dávkovač mýdla a čistící kartáč a hadřík.

O značce:
Dánská designová značka Zone přináší úžasnou hru ladných tvarů, moderních barev a kvalitních materiálů. V jejím repertoáru si vyberete z koupelnových i kuchyňských doplňků a pomocníků. Uvidíte, že s lehkostí tak proměníte místnost na interiér z časopisů o bydlení.


Velmi žádaný produkt můžete sehnat právě zde tady na našich stránkách v oblíbené rubrice doplňky na mytí nádobí! Mrkněte na jiné produkty ve zmiňované sekci za akční cenu. Oblíbený dodavatel Zone má ve stále nabídkce velmi kvalitní výrobky U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od dodavatele Zone. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Černá sada na mytí nádobí Zone Singles od přední značky Zone je k získání momentálně za rozumné peníze! Aktuálně za super cenu 1 290 Kč.